Pirts

Pirts ir vieta, kur var uzlabot savu veselību, veikt skaistumkopšanas procedūras un pavadīt labi laiku ar sev tuviem cilvēkiem. Nav labāka veida kā parūpēties par savu ādu kā pirts procedūras un no tām vispiemērotākā ir tieši tā sauktā slapjā pirts. Pareizi izpildīts pirts rituāls palīdzēs ķermenim attīrīties gan no šlakvielām, kas uzkrājas mūsu ķermeņos, gan attīrīs ādas virsējos slāņus no atmirušajām šūnām.

Viesu namā AUSMAS pirts atrodas viesu nama pirmajā stāvā un pie tās ir arī aukstais baseins, kuru var izmēģināt katrs gribētājs gan ziemā, gan vasarā. Renovējot seno muižas ēku, pirts tika iebūvēta tai pašā vietā, kurā tā bija atradusies arī vairāk kā pirms 100 gadiem, kad to kā mazgāšanās vietu izmantoja muižas iedzīvotāji.

 

Pirts ir gatava, kad temperatūra pirts telpā ir sasniegusi vismaz 90 grādus, kas tiek panākts, uzkarsējot gandrīz tonnu akmeņu, tad tiek atvērts vāks un tiek liets ūdens uz sakarsētajiem akmeņiem, tā panākot mitrumu pirtī. Atjaunojot seno pirts vietu, tika pieliktas īpašas pūles, lai saglabātu senās melnās pirts tradīcijas.

 

Viesu nams AUSMAS piedāvā saviem apmeklētājiem arī izbaudīt pirts SPA procedūras – ķermeņa pīlingu, maskas un pēršanās procedūras. Viesu nama pirtnieks jums izstāstīs par procedūrām un kārtību, kādu ievērot pirtī, izmantojot dažādas pēršanās slotiņas, zāļu paladziņus, zāļu uzlējumus un citus noslēpumus.

Atvēliet sev vienu vakaru, lai varētu atjaunot prāta un ķermeņa līdzsvaru. Izsildīšanās, ķermeņa skrubis, sevis iepēršana, pirtnieka pēriens, masāža pirtī jums dos ilgstošu labsajūtu.

 

Cenas

Pakalpojums Cena

pirts dienās - katra mēneša otrajā sestdienā,

(iepriekš piesakoties pa tālr. 26550790)

no 5 EUR

Grupām līdz 15 pers.

(pirts, priekštelpa, dušas, āra aukstais baseins,

terase, grils)

100 EUR

Dvieļu noma/pers.

1 EUR

Uzkodas/pers.

No 5 EUR

Nakšņošana/pers.

8 EUR


Noderīgi

 

Pieteikties nometnei →

 

Kontakti:


Ilze Leicāne

29234102


Aldis Leicāns

26550790


 Ilze.leicane@gmail.com

 

 

Juridiskā adrese:

"Āres 99" , Ausmas, Ērģemes pagasts, Valkas novads

 

Viesu nams ”Ausmas”:

Ērģemes pagasts, Valkas novads, LV-4711

 
Reģistrācijas kods:

LV40002171367

Banka:

Nordea Bank Finlanland Plc Latvijas filiāle
Konts:

LV38NDEA0000084178796

 

Korespondences adrese: Ausmas, Ērģemes pagasts, Valkas novads LV 4711

 

E-pasts: Ilze.leicane@gmail.com

Tel. +371 29234102 


29234102