top of page
Rooster
IMG_6758
IMG_6782
Radishes
Sausages
Yogurt with Fruit
DZĪVNIEKU SĒTA
LAUKU LABUMI

2013. gada maijā viesu namā „Ausmas” tika atvērta Dzīvnieku sēta, kuru gada laikā apmeklēja vairāk kā 200 bērnu. 

Šobrīd dzīvnieku sētā sastopami gan kaziņas, gan aitiņas, gan truši, vistas. Bērni var iepazīties, pabarot un samīļot dzīvnieciņus, ienākot dzīvnieku sētas teritorijā. 

Pēc iepriekšējā pieraksta var apmeklēt saimniecību "Kurģi", kur var iepazīties ar Latvijas ardeņu šķirnes zirgiem un ir  iespējamas arī izjādes.    

 

Dzīvnieku sētas iemītnieki aktīvi iesaistās arī viesu nama AUSMAS rīkotajās bērnu vasaras nometnēs un priecē visus viesu nama viesus – kā lielus, tā mazus.

Kā mājās gatavots no ekoloģiski tīriem lauku produktiem – tā viesi parasti raksturo viesu mājās AUSMAS gatavotos ēdienus. Viesiem piedāvājam maltītes no apkārtējo saimniecību laukos audzētiem produktiem.

AUSMĀS ir iespējams pasūtīt arī dažādus mājās gatavotus cūkgaļas un vistas gaļas kūpinājumus, kā arī mājās gatavotas desas, kas būs kā īpašs gardums Jūsu rīkotajā pasākumā viesu namā vai līdzi ņemšanai uz mājām.

 

Kūpinājumi tiek gatavoti pēc senām receptēm, kūpinot ar īstu alkšņa malku līdz pat divām diennaktīm, ko jau novērtējuši un par ļoti gardiem atzinuši mūsu viesi un arī pārējie klienti, kas regulāri iegādājas mūsu produkciju.

 

Apmeklējot viesu namu AUSMAS, ir iespēja iepazīties arī ar blakus saimniecībās esošajiem lauku labumiem – nogaršot un iegādāties.

Zemeņu laiks ir pats saldākais laiks arī pie mums, jo arī viesu nama apmeklētājiem ir iespēja nogaršot un iegādāties turpat kaimiņos audzētās zemenes, pašu audzētus dārzeņus un nogaršot īstu lauku pienu un mājas vistu dētās olas. 

 

Svaigs lauku gaiss, nepiesārņotā vide un lauku klusums ar sātīgu maltīti – to mēs varam piedāvāt visiem, kas grib atgūt spēkus un enerģiju pēc pilsētas drūzmas un stresa!

 

Laipni gaidīti Ausmās!

bottom of page