top of page

mūsu stāsts

Viesu nams "Ausmas"  ir izveidots 300 gadu vecās Omuļu pusmuižas - brūža telpās, kur darbojas vairāk kā 10 gadus,  uzņemot  gan lielus, gan mazus apmeklētājus. 

Viesu namā "Ausmas"  kamīnzālē ir iespēja uzņemt līdz 40 viesiem un blakus atpūtas telpa var svinēt svētkus vēl 10 personas. Katra telpai piemīt savs šars, kā  ar tās  var izmantot kopā ar kamīnzāli. Vieus namā ir  pieejamas 20  gultas vietas 4 numuros (iespējamas papildvietas 10 personām) un ēdināšanas pakalpojumi. Slapjā pirts, ar  dzīvu  uguni uzkarsēti  akmeņi un prasmīga pirtnieka pirts rituāls pēc  aukstā āra baseina  - būs neizmirstams piedzīvojums gan garam , gan dvēselai. Pirts telpa ir saglabājusi savu vēsturisko elpu un kompānijai līdz 10 perosnām būs piemērota arī svētku svinēšanai.  

Lauku klusums,  sātīga maltīti  pie jaukām sarunām par mājas vēsturi un Omuļu muižu un par pašiem– to mūsu viesi ir iecienījuši visvairāk un labprāt brauc atkal.  

Mūsu Vērtības – dabiskums un atvērtība sadarbībai gan  ikdienā, gan atpūtā  mūsu  apmeklētājiem. Mūsu ikdiena iet kopā  ar  mūsu pamatvērtībām -  lauki, darbs, daba, ēdiens.

 

Dažādu semināru un konferenču organizatoriem nodrošinam arī aprīkojuma nomu, kurā ietilpst projektors, portatīvas dators, interneta pieeja. Jaukas saimnieces parūpēsies arī par Jūsu kafijas galdu, pusdienām vai vakariņām.

 

Esam izstrādājuši  aktivitāšu piedāvājumu – “Atpūšamies veselīgi”- atpūta laukos un īstas lauku dzīves baudīšana ar tām paredzētajiem darbiem atkarībā no sezonas (dzīvnieku apkope, dārza darbi, siena vākšana, lauku labumu gatavošana (siera siešana, gaļas kūpināšana u.c.).

 

Aicinām sekot līdzi mūsu aktivitātēm gan FB, gan mūsu mājas lapā un saziņai var izmantot ilze.leicane@gmail.com, 26550790, 29234102 vai rezervēt nakstmājas caur mūsu mājaslapu & AirBnb (Ausmas - historical Omuli brewery manor house)

bottom of page