top of page

Iespēja vizināties zirga mugurā -pieaugušajiem uz zirga, taču bērniem paredzēts ponijs, kā arī ir iespēja doties izbraukumā ar zirga vilktajiem ratiem vai kamanām, apgūt jāšanas prasmes un saprast zirgu!

IMG_9efkef500.jpg

ērģemes pilsdrupas

Mūsdienās joprojām apskatāmas visai iespaidīgas 14.-16 gs. celtās Livonijas ordeņa pils drupas ar apaļu stūra torni četru stāvu augstumā.

Jurijs_Simonovs (17).JPG

Lustiņdruvas taka atrodas īpaši aizsargājamā dabas teritorijā – Ziemeļvidzemes biosfēras rezervātā. Vēsturiski Lustiņdruva jau muižas laikos un pirmās brīvvalsts laikā veidota kā atpūtas vieta, šajā periodā muižas dārznieks mežā izveidojis pastaigu celiņus.

lustindruva1.jpg

kārķu baznīca

Kārķu luterāņu baznīca uzcelta (arh. T. Agriņa) 2002. gadā pie barona kapiem. Baznīcu vērts redzēt tumsā – 2002. gadā tā saņēmusi «Latvenergo» balvu konkursā “Gaišākais nams Vidzemē”.

Kārķu baznica.jpg

Tāgeperas pils

Tāgeperas pils ir īpaša vieta - šeit savijas elegance, lauku atmosfēra, vēsture un mūsdienas. Šo iespaidīgo jūgendstila arhitektūras pili sev norīkoja uzbūvēt barons Hugo fon Štriks jau vairāk nekā pirms simts gadiem. 

Atjaunotais pils komplekss ir unikāla vide, kas ietver jūgendstila pili, à la carte restorānu, greznu pils spa, viesnīcu, kas būvēta 1930. gadu stilā, sportošanas un atpūtas iespējas.

Taagepera-loss_.jpg

mūrbūdu sidra daritava

Sasodīti garšīgs jaunās pasaules stila ābolu sidrs no Latvijas (Valkas novada) āboliem.

65207235_2320926041513948_88535688028440

briežu dārzs ''jasmīni''

Briežu dārzā, kura kopējā platība ir aptuveni 220 ha, dzīvo aptuveni 150 brieži un dažas stirnas, gaļas lielopi un aitas, kurus ir iespējams novērot no skatu torņa.

IMG_9409_hf.jpg

Izjādes ar zirgiem 

Piemājas saimniecībā “Kalnbundas” Jūs varat pavadīt interesantu un aktīvu laiku. šeit ir pieejama kempinga vieta , ugunskura vieta, izjādes ar zirgiem profesionāļu uzraudzībā, ziemas sezonā ir iespēja pavizināties ar zirgu vilktām ragavām. Ja vēlaties apgūt iemaņas jātnieku sportā šī ir īstā vieta, kur treneris jūs izskolos par kārtīgu jātnieku.

horse-03.jpg

piksāru baznīca

Baznīca ar pārtraukumiem būvēta no 1914. – 1936.gadam, kad pabeigta baznīcas torņa būve. Baznīca iesvētīta 1928.gada 4.novembrī. 1931.gadā iesvētīts altāris, bet 1932.gadā iegādātas ērģeles. Vienīgais ēkas kā dievnama liecinieks līdz mūsdienām saglabājies 631 kilogramus smagais torņa zvans, kas vēl aizvien zvana. Šobrīd ēka tiek izmantota galvenokārt kā koncertzāle.

Unknown.jpg
bottom of page