top of page

PIEDĀVĀJUMI

Sajūtot novembra dzestrumu un tumsas iestāšanos, kā arī pastāvošos  ierobežojumus,  -  sapratām, ka gribam radīt gaismu un siltumu gan pašos, gan mums apkārt.  Tā radās jauns projekts "Ziemassvētkus gaidot". 

Saprotam, ka katram šis laiks ir nācis ar sarežģītiem lēmumiem par savu un savu tuvinieku veselību, tāpēc mēs gribam radīt labas domas un noskaņu.  

Viesu nams "Ausmas" no šī gada 22. novembra piedāvā iespēju ieturēt svētku maltīti ģimenes un draugu lokā īstā Ziemassvētku noskaņā, izmantot iespēju ar fotogrāfu nobildēties  Ziemassvētku foto stūrīti un izmēģināt veiksmi  laimes akā. Ja kādam vēl nav idejas par Ziemassvētku dāvanu, tad pie mums būs iespēja izvēlēties kādu no 100 sagatavotām dāvaņām, tādējādi atbalstot gan vietējos amatniekus, gan arī gūstot prieku dāvinot! 

Pēc maltītes ir iespēja izmantot melnās pirts spa procedūras un izkarsēties āra baļlā. 

Ir sagatavots īpašs Ziemassvētku piedāvājums ģimenēm - 2 pieaugušie un 2 bērni - vakariņas, pirts, baļla, nakšņošana, brokastis -  242 euro! 

Gaidām visus ciemos pie mums uz Ausmās, rezervē sev vēlamo laiku un kopīgi spēsim atbalstīt viens otru šai īpaši sarežģītajā laikā! 

Svetku maltite.jpg
edienkarte.jpg
Foto sturis.jpg
Pirts decembrī.jpg
bottom of page