top of page

Bērnu diennakts vasaras nometne "Iepazīsti zirgu"

Nometne paredzēta visiem bērniem, kuriem patīk zirgi! Skaidrosim, uzzināsim un būsim viesi vismaz 4 saimniecībās kurās ir zirgi! Attīstīsim bērnu izpratni par zirgiem, laukiem un norisēm tajās. Nometnes laikā mācīsimies pirmās praktiskās iemaņas jāšanā, zirgu ikdienā, tā kopšanā. Attīstīsim bērnos mīlestību, rūpes un izpratni par dzīvniekiem un dabu, popularizējot aktīvu un ekoloģisku, dabai draudzīgu dzīvesveidu.

Kopā ar nometnes darbiniekiem bērni mācīsies zirgu atspoguļot - gleznojot, veidojot un fotografējot! Veidosim izstādi un aicināsim līdzdarboties!


Lietosim uzturā svaigus, ekoloģiskus dārzeņus un ogas, izzināsim procesus dabā, rūpēsimies par dzīvnieku sētu. Dosimies aizraujošos pārgājienos, nakšņosim teltīs, darbosimies radošajās darbnīcās, iesim rotaļās, sportosim, attīstīsim savstarpējo komunikāciju un pašapkalpošanās prasmes.

Vairosim prieku un pozitīvās emocijas, rīkosim svētkus un pavadīsim laiku aizraujoši. Spēlēsim spēles dabā un dzīvosimies ārā!

Bērnu skaits nometnēs - no 10 līdz 14 bērniem un 3-4 darbinieki!

 

Nometnes maksā ietilpst 5-reizēja ēdināšana (pamatēdienreizes un launags un naksniņas), nometnes programmas īstenošana, ekskursijas, materiāli!  

Atlaižu iespējas 

Braucot kopā ar brāli vai māsu -   10% atlaide no summas!  

Agrās rezervācijas atlaide 50 euro piesakoties līdz 31.03.2024. 

Piedāvājam atvest un aizvest bērnu uz /no nometni, saskaņojot iepriekš!

Ttransfērs 10 euro Rīga-Valka-Rīga vai 7 euro viens virziens.

bottom of page